Vip Temizlik - Dış Cephe Cam Temizliği, İstanbul Temizlik Şirketi


Alikobant Temizliği

Alikobant Temizliği

Alikobant Temizliği

Alikobant Temizliği

Alikobant kaplı cehpelerinizin, tabelalarınızın ilk günkü gibi tertemiz olması için bizi aramanız yeterli. Gelen profesyonel ekiplerimiz kompozit veya alikobant

Alikobant Temizliği

 

            Dış cephe temizliği tecrübe ve deneyimin kaliteyle birleşmesinden oluşmalıdır. Uzun süreli kullanımların sağlanabilmesi açısından profesyonel kadroların hizmet vermesi doğru malzeme kullanılması önemlidir. Firma olarak dış cephe temizliğinde cam yüzey alikobant temizliği ve diğer tüm yüzeyler için özel yetiştirilmiş konusunda uzman personellerle çalışmaktayız.

 

            Hangi dış cephede hangi ürünün kullanılacağı konusunda deneyimi ve bilgisi olmayan bir firma ile yaşayacağınız tecrübenin sonucu ağır olacağından çok iyi araştırma yaparak doğru firmayla çalışmalısınız. Bazı dış cepheleri temizlemek oldukça zahmet ister ancak kurumsal firmamızın doğru çözümleriyle bizim için işimiz hiçbir zaman zahmet demek değildir. Doğru yerde doğru ekip, ekipman ve ürün kullanımıyla kalıcı ve pratik çözümler sunarak müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulmasını önceliğimiz olarak görmekteyiz. Özellikle alikobant temizliği çok fazla titizlik ve deneyim isteyen bir temizliktir.

 

            Böyle bir durumda çalışacağınız firmanın tecrübesinden ve referanslarından emin olmadan bu işlemi yaptırmamanız firmanızın yararına olacaktır. Personellerimizin eğitimleri ciddiyetle yapılarak olması gereken kişinin olması gereken yerde olmasını sağlamakta ve doğru işi doğru ellere teslim etmekteyiz. Dış cephe temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ki binalarımız korozyondan etkilenmesin bilinçli yapılan temizlik yağmur kar ve tozdan maksimum koruma sağlayarak dış cephenizi uzun yıllar kullanabilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca müşterilerinize karşı vitrininiz olan dış cephenizin temizliği oldukça önemli bir husustur.

 

            Periyodik bakımlar halinde yaptırabileceğiniz alikobant temizliği bu anlaşma içeriğince yapıldığında şirketinize özel fiyatlar uygulanabilecektir. Tecrübe ve deneyimlerimizle sizlerden gelen önerileri de göz önünde bulundurarak ücretsiz keşif yapacağımız firmanızda üst düzey konfor sağlamak birincil önceliğimizdir. Doğru kimyasal kullanılarak yapılan temizlik ve garantili hizmet ile periyodik bakımlarınızı da yaptırabileceğiniz firmamız uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

            Doğru kimyasal kullanılmamasından kaynaklı zararların geri dönüşü çok fazla maliyetleri beraberinde getirecektir ancak böyle bir işlemi yaptırmış bile olsanız çaresiz değilsiniz firma olarak uzun zaman neticesinde de olsa bu görüntü kirliliğini de giderecek deneyim ve beceriye sahibiz. Korozyondan koruyacağınız binanızı yılda iki kez temizletmek için kaliteli işinde uzman personellerle yola çıkan ve doğru temizlik ürünü kullanımı için hiçbir maliyetten çekinmeyen firmamızla hizmetinize hazırız.

 

 

   

 Dış cephe alikobant temizlikcam temizliği ve alikobant temizliği uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. Dış cephe temizliği’nde metal, kompozit kaplama, alikobant cephe ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli her yüzeyin temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle ISO&TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir.

     Doğru seçilmeyen temizlik ürünleri cepheye zarar vermekten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe metal temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. Bilinçli yapılan dış cephe temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise; dış cephe alikobant temizliği yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe temizliği yapan personellerin SSK lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir.

     Dış cephe alikobant, alüminyum, Metal, kompozit kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.

     Cephenizin periyodik (sürekli) temizlik silimi konusunda sözleşme önerilerimizi dikkate almanızı önerir çalışmamızın devamını dileriz…

     VIP Temizlik Şirketi; tecrübeli personel, doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Makaleler

Ercan burger merkez binası temizlik işlemi tamamlanmıştır

İstanbul Ercan burger merkez binası temizlik işlemi Vip temizlik tarafından uzman teknik personeller ile yapılmıştır. Kurumsal temizlik için bizi arayın.

Detay Detay Detay

Mimar Sinan üniversitesi Beşiktaş ek binası temizlik işlemi tamamlanmıştır

İstanbul Beşiktaş bölgesinde kurumsal temizlik firması ile çalışmak için bizleri arayabilirsiniz. Dış cephe temizlik, zemin cilalama, kurumsal temizlik işleri

Detay Detay Detay

Mecidiyeköy dış kliniği zemin cilalama işlemi tamamlanmıştır

Mecidiyeköy dış kliniği zemin cilalama işleriniz için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Detay Detay Detay