Vip Temizlik - Dış Cephe Cam Temizliği, İstanbul Temizlik Şirketi


İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik, Güçlü, Deneyimli Çağdaş ve Profesyonel Bir Çözüm Ortağı Arıyorsanız V.İ.P Temizlik Hizmetinizde.

İnşaat Sonrası Temizliği

 

            İnşaat sektörü ülkemizde en fazla gelişen ve büyüyen sektörler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Konut, işyeri, kamu alanları, oto yol çalışmaları, şantiyeler başlıca inşaat sektörü arasında yer alan çalışma alanlarıdır. İstihdamda da önemli yere sahip olan inşaat sektörü birçok alanda insanı bünyesinde barındırmaktadır. İnşaat mühendisleri, inşaat teknikerleri, müteahhitler ve inşaat işçileri bu sektörde öne çıkan gruplardır. Firmamız inşaat alanında gerekli tüm alt yapı çalışmalarını tamamlayarak inşaat sonrası temizliği hizmetleri vermektedir.

 

 Firmamızın Kurumsal Özellikleri

             

            Firmamız kurulduğu günden buyana kuruluş amacı olarak inşaat sonrası temizlik hizmeti vermek için kurulmuştur. Bu alanda en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen firmamız misyon olarak büyüme ve gelişme göstermek vizyonumuz ise ilerlediği yoldan en iyi şekilde ülke çıkarlarını gözeterek sektörde lider konuma ulaşmaktır. İstihdam konusunda önemli paya sahip firmamız 100 kişiye iş ve aş imkânı sağlamaktadır. Firmamız yönetici kadromuzdan başlayarak en alt çalışanımıza kadar sürekli eğitimler verilerek sektörde eğitimli personel çalıştırmanın avantajlarını amaçlamaktayız.

 

 Firmamızın Çalışma Şekilleri

 

            Firmamız inşaat sektöründe ne olursa olsun inşaat sonrası temizlik hizmeti sağlamaktadır. Biten inşaatları en ince ayrıntılarına kadar en iyi şekilde temizlenerek sahiplerine teslim edilmektedir. Firmamız inşaat sonrası temizliği olarak, cam temizlikleri, zemin temizlikleri, duvar temizlikleri, balkonla ve teras temizlikleri başta olmak üzere alınan işyerindeki aklınıza gelecek tüm alanlar hijyenik bir şekilde tertemiz yapılmaktadır.

 

             Firmamız aldığı işleri alanın büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre temizleme zamanı değişme göstermektedir. Ortalama olarak konutlar 2 ya da 3 gün içerisinde temizlenmektedir. Büyük bir hastane ya da kamu alanı 10 gün kadar temizlik süresi sürmektedir. Firmamız temizlik esnasında kullandığı tüm makine, aparatlar, temizlik malzemeleri ve deterjanları kendi bünyesinden temin etmekte olup en kaliteli malzemeleri kullanarak temizliklerini gerçekleştirmektedir.

 

 Firmamızın Fiyat Politikası

 

            Firmamız inşaat sonrası temizliği yapmak için birçok ihaleye girmektedir. Ayrıca şahsen de firmamıza gelip temizlik talebi yapan yüzlerce firma mevcuttur. Firmamız talepleri en iyi şekilde değerlendirip şartlar uyuştuğu takdirde temizlik işlerini almaktadır. Fiyat politikası olarak oldukça istikrarlı olan firmamız öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. İnşaat temizliği alanında rakipsiz olan firmamız kendini sürekli geliştirmeye devam etmektedir.

 

 

     

Yeni yapılan rezidans otel hastane fabrika plaza iş merkezi ofis içerisinde tadilat yapıldığında en zor olan unsur oranın temizlenmesi olmaktadır. İnşaat ya da tadilat sonrası moloz kalıntıları, harçlar, fayanslar üzerinde donan alçılar, etrafa yayılan toz toprak oldukça zor temizlenmekte ve bu çok yorucu bir işlem olmaktadır.Gereğine uygun kimyasal kullanarak inşaat sonrası temizliği tam anlamıyla sağlanamamaktadır. Günlük temizliklerimiz için kullandığımız temizlik deterjanları bunları ortadan kaldırmak için yeterli olmamakta ve yeterli olsa bile bu oldukça yorucu, zaman alıcı olmaktadır. Bunun yerine İstanbul'da inşaat sonrası temizlik için uzman kişilerden yardım almak daha doğru bir seçim olmaktadır. VIP Temizlik olarak profesyonel ekibimizle, derinlemesine temizlikle bütün inşaat kalıntılarını, zarar vermeden ortadan kaldırmayı başarıyoruz. 

        Yeni bitirilmiş inşaat oldukça fazla kalıntı bırakmakta ve zarar vermeden hepsinin ortadan kaldırılması için özenli bir çalışma gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik için ekibimiz ev sahibine hiçbir iş bırakmadan kısa sürede zarar vermeden temizliği bitirmektedir. Yeni camların etiketlerini çıkartmak bile birçok kişiye eziyet olurken, temizlik ekibimiz kendi özel ilaçlarını kullanarak iz ve kalıntı bırakmadan camlardan etiketi sökebilmektedir. Aynı zamanda yüksek katlı binalarda cam silmekte cesaret istiyor. İstanbul inşaat sonrası temizlik için çağırılacak olan ekip ev camlarının içini de dışını da derinlemesine temizliyor, ev sahibine düşen ise sadece yeni ve temiz evinde eşyalarını nasıl yerleştirmesi gerektiğini düşünmek oluyor. İstanbul'da İnşaat sonrası temizlik yaptırmadan önce firmaların yeterince bu işde deneyimli olmasına dikkat edilmeli aksi taktirde bilincsizce yapılan inşaat sonrası temizlik telafisi olmayan sonuçlar yaratır. VIP temizlik olarak üstün deneyim ve tecrübeyle kaliteli ve garantili olarak yapmaktayız.

Makaleler

Ercan burger merkez binası temizlik işlemi tamamlanmıştır

İstanbul Ercan burger merkez binası temizlik işlemi Vip temizlik tarafından uzman teknik personeller ile yapılmıştır. Kurumsal temizlik için bizi arayın.

Detay Detay Detay

Mimar Sinan üniversitesi Beşiktaş ek binası temizlik işlemi tamamlanmıştır

İstanbul Beşiktaş bölgesinde kurumsal temizlik firması ile çalışmak için bizleri arayabilirsiniz. Dış cephe temizlik, zemin cilalama, kurumsal temizlik işleri

Detay Detay Detay

Mecidiyeköy dış kliniği zemin cilalama işlemi tamamlanmıştır

Mecidiyeköy dış kliniği zemin cilalama işleriniz için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Detay Detay Detay