Vip Temizlik - Dış Cephe Cam Temizliği, İstanbul Temizlik Şirketi


KURUMSAL

KURUMSAL

KURUMSAL

Vip Profesyonel Temizlik Hizmeti Size Bir Telefon Kadar Yakın Hemen Arayın

V.İ.P temizlik hizmetleri olarak uzun süredir hizmet verdiğimiz temizlik sektöründe yenilikler açmaya ve çağ atlatmaya devam ediyoruz. Firmamız kurulduğu günden beri hızla büyüyen ve  günden güne kalitesini iyileştirmiş olan başarılı temizlik firmalarından biri olup özünde benimsediği temel ilkesi kaliteyi ucuza suna bilmek ilkesine bağlı kalan bir kuruluştur. 

Firmamızda görev yapan personel ve kullanılan ekipmanlar kesinlik tüm standartlara uygunluk göstermektedir. Personelimiz düzenli toplantı ve eğitimler ile güncel bilgilere sahip olup hata ve dönüş oranlarını en düşük seviyelere çekmektedir. Size özel tüm çözümleri sunmak adına ise sürekli olarak değişen araç ve ekipmanlarımız ile daha kısa sürede daha hızlı ve etkili çözümler sunmaktayız. 

Ev,Yazlık,İşyeri,Yerel işletme yada şirketinizde düzenli olarak temizliğin sağlanması hoş olmayan kokuların giderilmesi ve muhtelif baz alinmiş hijyen ile alakalı olusabilicek muhtelif hastalıkların önüne geçilmesi adina www.viptemizlik.com.tr adresinden girip bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Makaleler

Ercan burger merkez binası temizlik işlemi tamamlanmıştır

İstanbul Ercan burger merkez binası temizlik işlemi Vip temizlik tarafından uzman teknik personeller ile yapılmıştır. Kurumsal temizlik için bizi arayın.

Detay Detay Detay

Mimar Sinan üniversitesi Beşiktaş ek binası temizlik işlemi tamamlanmıştır

İstanbul Beşiktaş bölgesinde kurumsal temizlik firması ile çalışmak için bizleri arayabilirsiniz. Dış cephe temizlik, zemin cilalama, kurumsal temizlik işleri

Detay Detay Detay

Mecidiyeköy dış kliniği zemin cilalama işlemi tamamlanmıştır

Mecidiyeköy dış kliniği zemin cilalama işleriniz için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Detay Detay Detay