Vip Temizlik - Dış Cephe Cam Temizliği, İstanbul Temizlik Şirketi


KURUMSAL

KURUMSAL

KURUMSAL

Vip Profesyonel Temizlik Hizmeti Size Bir Telefon Kadar Yakın Hemen Arayın

V.İ.P temizlik hizmetleri olarak uzun süredir hizmet verdiğimiz temizlik sektöründe yenilikler açmaya ve çağ atlatmaya devam ediyoruz. Firmamız kurulduğu günden beri hızla büyüyen ve  günden güne kalitesini iyileştirmiş olan başarılı temizlik firmalarından biri olup özünde benimsediği temel ilkesi kaliteyi ucuza suna bilmek ilkesine bağlı kalan bir kuruluştur. 

Firmamızda görev yapan personel ve kullanılan ekipmanlar kesinlik tüm standartlara uygunluk göstermektedir. Personelimiz düzenli toplantı ve eğitimler ile güncel bilgilere sahip olup hata ve dönüş oranlarını en düşük seviyelere çekmektedir. Size özel tüm çözümleri sunmak adına ise sürekli olarak değişen araç ve ekipmanlarımız ile daha kısa sürede daha hızlı ve etkili çözümler sunmaktayız. 

Ev,Yazlık,İşyeri,Yerel işletme yada şirketinizde düzenli olarak temizliğin sağlanması hoş olmayan kokuların giderilmesi ve muhtelif baz alinmiş hijyen ile alakalı olusabilicek muhtelif hastalıkların önüne geçilmesi adina www.viptemizlik.com.tr adresinden girip bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Makaleler

İstanbul Beşiktaş Jandarma komutanlığı Zemin cilalama ve zemin temizlik çalışması

İstanbul Beşiktaş Jandarma komutanlığı Zemin cilalama ve temizlik işleri firmamız tarafından özenle tamamlanıp teslim edilmiştir.

Detay Detay Detay

İstanbul Plaza World Medicine ilaç A.Ş. Temizlik Çalışmaları Tamamlandı.

istanbul Plaza World Medicine ilaç A.Ş. Dış Cephe Cam Temizlik işlemi Uzman Personel Kadromuz İle Tamamlandı Bizleri Tecihlerinden Dolayı Teşekkür Ederiz.

Detay Detay Detay

Alpin çorap fabrikası beylik düzü dış cephe temizliği titizlikle tamamlandı.

Alpin çorap fabrikası beylik düzü dış cephe temizliği Vip temizlik uzman dağcı kadrosu ile büyük bir titizlikle temizlik çalışmaları tamamlandı.

Detay Detay Detay