Vip Temizlik - Dış Cephe Cam Temizliği, İstanbul Temizlik Şirketi


Ofis Temizliği

İstanbul Ofis Temizlik Şirketi

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği hizmeti veren şirketimiz bu sektörde daima lider olma amacıyla kaliteli hizmet ve ekonomik ücretleri firmanıza ulaştırmayı amaç edinmiştir.

Ofis Temizliği

 

            Ofis temizliği çalışanlar ve gelen konuklarınız için önemli bir detay olup, hijyenik bir ortamda çalışabilmek için doğru temizlik firmaları ile çalışmanız gerekmektedir. Ayrıca ofis temizliği için anlaşmış olduğunuz firma ile aranızda bir güven ilişkisi de bulunması gerekmektedir.

 

            Firmamız ve çalışanlarımız sizlerin ofis içerisinde hijyenik bir ortamda çalışabilmeniz için destek vermektedir. Çalışan personelimiz tarafımızdan dikkatli bir şekilde seçilerek herhangi bir şekilde sizlerden olumsuz geri dönüş almamak için belli bir eğitimden geçirilmektedir. Sizlerden aldığımız herhangi bir olumsuz geri dönüşte de personellerimiz uyarılmakta ve tarafımızdan sürekli takip edilmektedir. Ofis temizliği için işyerinize gelmesi için organize ettiğimi personeli sıklıkla denetlemekte sizlerden şikâyet alınmasa bile her zaman daha iyi olmaları için uyarılmaktadırlar.

 

 Bizler için sizlerin sağlığı çok önemli!

 

            Ofis temizliği hizmetini verirken sizlerin öncelikle sağlığınızı düşünerek ürün seçimlerimizi de dikkatli yapmaktayız. Ofisinizi temizlerken kullanacağımız çeşitli temizlik malzemeleri alerji durumlarında reaksiyona sebebiyet vermeyen, tam anlamıyla hijyen sağlayan ürünlerden oluşmaktadır. Personelimiz hangi ürünü hangi miktarda kullanması konusunda bilgilendirerek hem kendi çalışanlarımızın hem de sizlerin sağlığını ön planda tutmaktayız. Ayrıca kullandığımız ekipmanlar konusunda da titiz davranıyor ve tamamen hijyenik olmalarına dikkat ediyoruz.

 

 Neden Biz?

 

            Ofis temizliği hizmeti vermekte olduğumuz firmalara ihtiyaçlarına yönelik her türlü hizmeti sağlamaktayız. Günlük temizlik ve belli periyotlarda yapılan genel temizlik için sizlerin çalışma saatlerine uygun olarak organize etmekte ve iş akışınızı etkilememekteyiz. Günlük yapılan rutin ofis temizliği işleriniz için sabit bir eleman ile çalışmanızı sağlayarak, genel temizlik talebiniz bulunduğunda da mesai saatleriniz haricinde profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile gelerek kısa sürede ofis temizliği hizmetimizi vermekteyiz.

 

            Ayrıca personelimizin seçimlerinde dürüstlükleri de ön planda tutularak sizlerin işyerinizi herhangi bir maddi veya manevi zarara uğratmamaları hususunda uyarıyor ve belli yaptırımlar uyguluyoruz. Böylelikle istemeyen olaylar yaşanmıyor ve sizlerin güvenini sarsacak bir durum oluşmasını engelliyoruz.

 

 Amacımız:

 

            Bizler için sizlerin sağlığı ve güveni her zaman önemli. Sizlerden gelen talepleri karşılamak için ekipmanlarımız ve güvenilir personelimiz ile hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bizlere ulaşmanız ve taleplerinizi iletmeniz yeterli. Sizlerin uygun gün ve saatlerinde ofis temizliği için gereken organizasyonu yapıyoruz.

 

     Ofis temizliği genel şekli ile ev temizliğiyle benzerdir. Ancak ofis ve bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir. VIP Temizlik profesyonel ekibi bu tekniklerin hepsine sahiptir.

     Büro ve işyerlerinizin temizliğini özenle ve profesyonelce istenilen periyotlarda ve zamanlarda yapmaktayız. Ofis temizliği sırasında iş akışına engel olmamak, toplantı ve görüşme v.b. sırasında ortamı rahatsız etmemek ve o iş yeri ile ilgili bilgiler konusunda gizlilik prensiplerine uymak firmamız prensipleri arasındadır.

     Ofis temizliği , hane temizliklerinden değişik olarak yapılmaktadır. İstediğiniz her vakit firmamızı arayarak, profesyonel temizlik hizmeti alabilirsiniz. Firmamızın prensipli çalışanları büro temizliği ile ilgili uzman olup, saklılık ilkelerine şart olan ehemmiyeti vermektedir. Yapılan temizlik çalışmaları sırasında, büronuzda kullanılan her ekipman çok özenli olarak temizlenir.

     Uygun temizlik malzemeleri kullanılarak, evraklarınız ve büro ekipmanlarınıza hiçbir şekilde zarar verilmez. Çalışma alanlarınızın temiz, rahat bu arada hijyen kaidelerine uygun olması gerekmektedir. Böylelikle daha randımanlı çalışabileceğiniz, sıhhatli ortamlara kavuşabilirsiniz. VIP Temizlik olarak istediğiniz vakit ve sıklıkta ofis temizliği yapmaktayız.

Makaleler

Ercan burger merkez binası temizlik işlemi tamamlanmıştır

İstanbul Ercan burger merkez binası temizlik işlemi Vip temizlik tarafından uzman teknik personeller ile yapılmıştır. Kurumsal temizlik için bizi arayın.

Detay Detay Detay

Mimar Sinan üniversitesi Beşiktaş ek binası temizlik işlemi tamamlanmıştır

İstanbul Beşiktaş bölgesinde kurumsal temizlik firması ile çalışmak için bizleri arayabilirsiniz. Dış cephe temizlik, zemin cilalama, kurumsal temizlik işleri

Detay Detay Detay

Mecidiyeköy dış kliniği zemin cilalama işlemi tamamlanmıştır

Mecidiyeköy dış kliniği zemin cilalama işleriniz için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Detay Detay Detay