Vip Temizlik - Dış Cephe Cam Temizliği, İstanbul Temizlik Şirketi


Cam Temizliği

Cam Temizliği

Cam Temizliği

Cam Temizliği

Cam temizliği, sektöründe hizmet veren şirketimiz bu sektörde daima lider olma amacıyla, kaliteli hizmetleri firmanıza ulaştırmayı amaç edinmiştir.

Cam Temizliği

 

             Daha temiz toz ve kirden arındırılmış camlar dışarısının iyi görünmesini sağladığı kadar, dışarıdan bakıldığında temiz cam ışıltısı ve görüntüsü de oluşturmaktadır. Cam Temizliği, sık aralıklarla yapıldığı takdirde, çerçevelerin de temizliği daha kolay olup zaman almayan bir işlem olmaktadır.

 

             Evlerdeki camlar, su, çamaşır suyu, bulaşık deterjanı, çerçeveler için cif veya başka kimyasal içerikli arındırıcılar, camların parlaması için sirke gibi uygulamalarla yapılıp, bezle kurulama işlemi ile sonlandırılmaktadır. Firmamıza yapılan müracaatlarda normal ev ya da işyeri Cam Temizliği istekleri, konusunda uzman camcı arkadaşlarımız tarafından, özel cam temizleyici kimyasallarla yapılıp, uzun süre kullanılabilir toz tutmama özelliğindeki maddelerle yapılmaktadır.

 

            Bazı yüksek cam binalardaki Cam Temizliği için gelen talepler, yükseklik durumuna göre, sepetli vinç üzerinde yapıldığından, çalışan arkadaşlarımızın güvenlik önlemleri sağlanarak uygulanmaktadır. Binanın yükseklik durumu ve camla kaplı alan işin bitme süresini etkilediğinden, mümkün olan en kısa sürede işlemin sonlandırılması için çalışma yapılır. Havanın durumu, özellikle yağmur, kar ve rüzgar gibi doğa olayları cam temizliğini etkileyen yarım bırakılması gereken veya temizlik yapılan camların tekrar kirlenmesini sağlayan olaylardır. Cam Temizliği, evlerin ya da işyerlerinin havasını değiştiren, ortamda daha temiz ve ferahlık katan bir uygulama yaratmaktadır.

 

             Temizlik kokusunu hissetmek isteyen birçok ev hanımı camları silerek işe başladıklarından, cam temizliğinin önemi ortaya çıkmaktadır. Firmamıza belli dönemlerde daha yoğun talepler olduğundan, bazı durumlarda sıraya koyma veya olabilmesi en kısa süren tarihler verilebilmektedir. Fiyat uygulaması da alana göre değişen aralıklarda olup, firmamız tarafından fatura kesilerek yapılmaktadır.

 

             Bayram dönemleri, ilkbahar ve kışa girişte daha fazla bir talep olabildiğinden, çalışanlarımız ve firmamız esnek çalışma saatlerine uyarak gelen talepleri karşılama çabası içindedir. Kullandığımız Cam Temizleme ürünleri toz ve kir tutmama özelliği taşıyarak yağmur ve kar suyu izi kalmadan parlak ve temiz görünüm sağlama özelliği taşımaktadır.

 

             Dalgalı görüntü bırakmadan kurulama yöntemleri silpaslarla veya alana göre suyu iyi çekebilen özel mikrofiber bezlerle yapılmaktadır. Bazı evlerde küçük çocukların camlara kirli elleri ile fazla temaslarından oluşan lekeler, kullandığımız temizleme ürünleri ile yeni ve parlak görüntüsüne kavuşturularak her zaman temizliği sağlamaktadır.

 

Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki cam temizliği belirli aralıklarla yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. Bilinçli yapılan cam temizliği yağmur, kar oksit, ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise; dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe cam temizliği yapan personellerin SGK lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir.

Dış cephe alikobant, alemiyon, Metal, kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç, dağcı, ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.

Makaleler

Ercan burger merkez binası temizlik işlemi tamamlanmıştır

İstanbul Ercan burger merkez binası temizlik işlemi Vip temizlik tarafından uzman teknik personeller ile yapılmıştır. Kurumsal temizlik için bizi arayın.

Detay Detay Detay

Mimar Sinan üniversitesi Beşiktaş ek binası temizlik işlemi tamamlanmıştır

İstanbul Beşiktaş bölgesinde kurumsal temizlik firması ile çalışmak için bizleri arayabilirsiniz. Dış cephe temizlik, zemin cilalama, kurumsal temizlik işleri

Detay Detay Detay

Mecidiyeköy dış kliniği zemin cilalama işlemi tamamlanmıştır

Mecidiyeköy dış kliniği zemin cilalama işleriniz için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Detay Detay Detay