Vip Temizlik - Dış Cephe Cam Temizliği, İstanbul Temizlik Şirketi


Zemin cilalama

İstanbul Zemin cilalama Hizmeti

Zemin cilalama

Zemin cilalama

Zemin Cilalama işlemi , yumuşak , sert , Zemin Cilası gibi cilalar ve temizlik maddeleri kullanılarak yapılır. Cilalama ‘da Cila makinası kullanılır.

Zemin Cilalama

 

            Cilalama iki şekilde yapılmaktadır. Birincisi kristalize cilalama yöntemidir ki mermer traverten gibi kalsiyum ve karbonat içerikli el değmemiş taşlara uygulanır. Yapımı hayli zor olan kristalize cilalama yöntemi kullanıma göre evlerde 3 iş yerlerinde 1 yıl kadardır. Bu yöntemde zemin cilalama bakımı daha kolay olmaktadır. Diğer bir yöntem ise polimer bazlı cila yöntemidir. Parlak bir cila olduğundan herkes tarafından yapılabilir ancak dayanıklılığı daha azdır. Pvc ile kaplanmış zeminlerde tek cilalama yöntemi budur.

 

             Her iki cilalama yönteminde zemin cilalama yapıldığında kayganlığı kaybettirme özelliğine sahiplerdir. Zemin cilalamada dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle profesyonel makine ve suda çözülen kimyasalların profesyonel ellerde temizlenmiş zemine uygulanması gerekmektedir. Temizlik yapan personellere de zemin cilalama yapıldıktan sonra hangi bölgelerde ne tür yüzey temizleyici kullanacağı konusunda eğitimler verilmeli sıradan kimyasallarla cilalanan bölüm bozulabilir ve cilalanan zeminin çabuk deforme olmasına sebebiyet verebilir.

 

            Gerekli eğitimleri verme konusunda da uzman kadromuzca destek verilmektedir. Kurumsallığı hedeflemiş firmamızda çalışan personellerimiz işlerinde uzman gerekli eğitimleri ve bilgilendirmeleri yapabilecek bilgi ve deneyimlere sahiptirler. Müşteri memnuniyet esasıyla çalışan firmamız her koşulda zeminlerinizin yanında olarak dayanıklılığını artırmada yeni çözümler bulmayı da kendine görev edinmiş bulunmaktadır. Sert zeminlerde trafik yoğunluğunun fazla olması yüzeyin kirlerinin gevşek ve yapışkan olmasına sebep olurlar kirlerin zemin üzerinde bozulmaya neden olduğu da bilinen bir gerçektir.

 

            Her kirin zemini bozma evresi ve türü farklıdır ve her birine uygulanması gereken ayrı işlem bulunmaktadır. Profesyonel kadromuz ile sizlere çözüm üretmekten ve memnuniyetinizi birincil önemde tutmaktan öte işimizin titizliği konusundaki hassasiyetimiz de işin bitiminde görülen parlaklıktan anlaşılacaktır. Firmamız ile iletişime girmenizle başlayan hizmet süreci zeminin tespit edilmesiyle kullanılacak kimyasal ve makinaların tespitinin yapılmasıyla devam etmektedir.

 

             İşlem süresi bitiminde temizliği yapacak olan personel ile görüşmeler yapılarak hangi bölümde hangi kimyasalı kullanabileceği ve zeminin uzun süre kullanımını sağlaması açısından neler yapabileceği eğitiminin verilmesiyle hizmet süremiz son bulmaktadır. Müşteri memnuniyeti üzerine oturtulmuş çalışma şartlarımızda önerileriniz bizim için son derece değerlidir. Müşteri danışmanlarımız titizlikle önerileriniz üzerine çalışarak gerekli düzenlemeleri en kısa sürede gerçekleştirecektir.

 

 

Zemin Cilalama işlemi , yumuşak , sert , Zemin Cilası gibi cilalar ve temizlik maddeleri kullanılarak yapılır. Cilalama ‘da Cila makinası kullanılır. Sert cila ve Mermer Zemin ‘in cilalanması belirtdiğimiz sıralama ile yapılmaktadır.
 
Zeminin cinsine göre polimerize yada kristalize cila uygulaması yapılmaktadır.
 
Cilalama işlemi yılların verdiği deneyimle profesyonel elemanlarımız tarafından yapılır.
 
Zemin Cilalama; Mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktayız.

Makaleler

Ercan burger merkez binası temizlik işlemi tamamlanmıştır

İstanbul Ercan burger merkez binası temizlik işlemi Vip temizlik tarafından uzman teknik personeller ile yapılmıştır. Kurumsal temizlik için bizi arayın.

Detay Detay Detay

Mimar Sinan üniversitesi Beşiktaş ek binası temizlik işlemi tamamlanmıştır

İstanbul Beşiktaş bölgesinde kurumsal temizlik firması ile çalışmak için bizleri arayabilirsiniz. Dış cephe temizlik, zemin cilalama, kurumsal temizlik işleri

Detay Detay Detay

Mecidiyeköy dış kliniği zemin cilalama işlemi tamamlanmıştır

Mecidiyeköy dış kliniği zemin cilalama işleriniz için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Detay Detay Detay