Vip Temizlik - Dış Cephe Cam Temizliği, İstanbul Temizlik Şirketi


Dezenfeksiyon, Dezenfekte Hizmeti

İstanbul Dezenfeksiyon Hizmeti, Dezenfeksiyon Firması 7/24 Hizmet

Dezenfeksiyon, Dezenfekte Hizmeti

Dezenfeksiyon, Dezenfekte Hizmeti

İstanbul Dezenfeksiyon İlaçlama Hizmeti İçin Sizlere İstanbul İçerisi Dezenfeksiyon Hizmetini 7/24 sağlıyoruz Acil Dezenfeksiyon İçin Hemen Arayın 0532 120 7843

İstanbul Dezenfeksiyon

Vip Temizlik Firması Olarak ; Hidrojen peroksit, klor, klor bileşikleri, iyot, asitler, alkaliler, brom, civa, altın, günüş, kurşun, bakır, potasyum, permanganat gibi ürünler kullanılmaktadır. Yapılacak Olan Dezenfektan uygulaması mutlaka sağlık bakanlığı onaylı, ruhsatlı firmalar ve biyosidal ürün uygulama sertifikasına sahippersoneller tarafından yapılmalıdır.
 
 
 
İstanbul ilaçlama, İstanbul dezenfeksiyon olarak, gümüş teknolojisini güvenle uygulamaktayız. Nano gümüş ebat olaral 10-100 nano metre aralığında olduğundan nano teknolojik ürün diye adlandırılır ve sınıflandırılır. İstanbul ilaçlama olarak, nano gümüşün anti-bakteriyel özelliğini esas alarak bu zararlı bakterilerin antibiyotiklere geliştirdiği direnci, gümüşe karşı geliştirememesi uygulamalarımızda bize üstün başarı getirmektedir.
 
Eski tarihlerden itibaren kullanılan gümüşün anti-bakteriyel özelliği, günümüzde gümüşün nano boyutuna indirilmesiyle etkisini arttırarak virüsler, mantar ve bakteriler üzerinde çok etki olmaktadır. Dezenfeksiyon Noktasında Özellikle okul, işyerleri, toplu yaşam alanlarında nano gümüş teknolojisi, virüs ve bakterilerin metabolizmalarını bozduğundan çok olumlu sonuçlar vermektedir.

Makaleler

İstanbul Beşiktaş Jandarma komutanlığı Zemin cilalama ve zemin temizlik çalışması

İstanbul Beşiktaş Jandarma komutanlığı Zemin cilalama ve temizlik işleri firmamız tarafından özenle tamamlanıp teslim edilmiştir.

Detay Detay Detay

İstanbul Plaza World Medicine ilaç A.Ş. Temizlik Çalışmaları Tamamlandı.

istanbul Plaza World Medicine ilaç A.Ş. Dış Cephe Cam Temizlik işlemi Uzman Personel Kadromuz İle Tamamlandı Bizleri Tecihlerinden Dolayı Teşekkür Ederiz.

Detay Detay Detay

Alpin çorap fabrikası beylik düzü dış cephe temizliği titizlikle tamamlandı.

Alpin çorap fabrikası beylik düzü dış cephe temizliği Vip temizlik uzman dağcı kadrosu ile büyük bir titizlikle temizlik çalışmaları tamamlandı.

Detay Detay Detay