Vip Temizlik - Dış Cephe Cam Temizliği, İstanbul Temizlik Şirketi


Dezenfeksiyon, Dezenfekte Hizmeti

İstanbul Dezenfeksiyon Hizmeti, Dezenfeksiyon Firması 7/24 Hizmet

Dezenfeksiyon, Dezenfekte Hizmeti

Dezenfeksiyon, Dezenfekte Hizmeti

İstanbul Dezenfeksiyon İlaçlama Hizmeti İçin Sizlere İstanbul İçerisi Dezenfeksiyon Hizmetini 7/24 sağlıyoruz Acil Dezenfeksiyon İçin Hemen Arayın 0532 120 7843

İstanbul Dezenfeksiyon

Vip Temizlik Firması Olarak ; Hidrojen peroksit, klor, klor bileşikleri, iyot, asitler, alkaliler, brom, civa, altın, günüş, kurşun, bakır, potasyum, permanganat gibi ürünler kullanılmaktadır. Yapılacak Olan Dezenfektan uygulaması mutlaka sağlık bakanlığı onaylı, ruhsatlı firmalar ve biyosidal ürün uygulama sertifikasına sahippersoneller tarafından yapılmalıdır.
 
 
 
İstanbul ilaçlama, İstanbul dezenfeksiyon olarak, gümüş teknolojisini güvenle uygulamaktayız. Nano gümüş ebat olaral 10-100 nano metre aralığında olduğundan nano teknolojik ürün diye adlandırılır ve sınıflandırılır. İstanbul ilaçlama olarak, nano gümüşün anti-bakteriyel özelliğini esas alarak bu zararlı bakterilerin antibiyotiklere geliştirdiği direnci, gümüşe karşı geliştirememesi uygulamalarımızda bize üstün başarı getirmektedir.
 
Eski tarihlerden itibaren kullanılan gümüşün anti-bakteriyel özelliği, günümüzde gümüşün nano boyutuna indirilmesiyle etkisini arttırarak virüsler, mantar ve bakteriler üzerinde çok etki olmaktadır. Dezenfeksiyon Noktasında Özellikle okul, işyerleri, toplu yaşam alanlarında nano gümüş teknolojisi, virüs ve bakterilerin metabolizmalarını bozduğundan çok olumlu sonuçlar vermektedir.

Makaleler

İstanbul Ak Ofis Ümraniye Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Uzman Personel Kadromuz İle İstanbul Ak Ofis Ümraniye Dış Cephe Temizlik Hizmeti Tamamlanmıştır. Dış cephe temizlik işleriniz için hemen bizleri rayabilirsiniz.

Detay Detay Detay

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Dış Cephe Cam Temizliği

Vip Temizlik Olarak Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Dış Cephe Cam Temizliği Uzman Dağcı Personellerimiz Tarafından Temizlendi.

Detay Detay Detay

İstanbul Beşiktaş Jandarma komutanlığı Zemin cilalama ve zemin temizlik çalışması

İstanbul Beşiktaş Jandarma komutanlığı Zemin cilalama ve temizlik işleri firmamız tarafından özenle tamamlanıp teslim edilmiştir.

Detay Detay Detay