Vip Temizlik - Dış Cephe Cam Temizliği, İstanbul Temizlik Şirketi


Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri

Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri ve Dış Cephe Temizliği

Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri

Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri

VİP, iskele, vinç gibi geleneksel yollarla ulaşılması olası olmayan yüksek ya da derin noktalarda yapılacak çalışmalar amacıyla İple Erişim (Endüstriyel Dağcılı

İPLE ERİŞİM (ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK) HİZMETLERİ

VİP, iskele, vinç gibi geleneksel yollarla ulaşılması olası olmayan yüksek ya da derin noktalarda yapılacak çalışmalar amacıyla İple Erişim (Endüstriyel Dağcılık) hizmetleri sunmaktadır.
 
Petrol rafinerileri, tabiatlgaz tesisleri, petrokimya endüstrisi, inşaat sektörü, rüzgâr türbinleri, silolar ve serüven ve eğlence parkları gibi, birbirinden değişik sektörlerde etkinlik gösteren VİP Temizlik, her türlü iple erişim, yüksekte çalışma, NDT tahribatsız muayene, montaj, denetleme, bakım ve tamir gibi çok çeşitli işleri, güvenli, süratli ve kaliteli olarak tamamlamaktadır.
 
Daha ayrıntılı bilgi amacıyla bizimle iletişime geçiniz.
 
Neden İple Erişim? sorusuna cevap, güvenli, süratli, kaliteli ve ekonomik olacaktır.
 
İple Erişim Güvenlidir, zira işin tamamı, uluslararası yüksekte çalışma sertifikalarına sahip İple Erişim Teknisyenleri doğrulusunda yapılır, kalifiyesiz işçi kullanılmaz. Bu sayede sıfır iş kazası ilkesi korunmuş olur, projeler yarım kalmaz.
 
İple Erişim Hızlıdır, zira ulaşılması zor ve tehlikeli bölgelerdeki işler amacıyla kurulması gereken güvence hatları ve alınması gereken güvence önlemleri İple Erişim Teknisyenlerinin asli eğitimleri ortamında yer alır, ikinci bir ekibe gereksinim duyulmaksızın iş başı yapılır.
 
İple Erişim Kalitelidir, zira yüksekte çalışma güvence ekipmanlarına tamamiyle hâkim ve boşluk hissi ile bozukluğu olmayan İple Erişim Teknisyenleri, sektörel gelişmeleri takip eden, işin inceliklerini inceleyen yüksek eğitimli kişilerdir; işi aceleye getirmezler.
 
İple Erişim Ekonomiktir, zira yüksekte çalışma amacıyla sarfedilen geleneksel vinç ve iskele yöntemlerindeki gibi, çalışma evveli bölgeye ulaşım, zemin hazırlığı, kurulum, çalışma ardından söküm ve tahliye gerektirmez. Çalışma esnasında ise zeminde yer kaplamadığı amacıyla başka ekiplerin işlerini engellemez.
 

YÜKSEK YAPILARDA YÜKSEK ÇÖZÜMLER

Dünya'da ve Türkiye'de İple Erişim Hizmetleri
VİP Temizlik, ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, İspanya, Danimarka, İsveç, Romanya, Polonya, Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Pakistan, Çin, Filipinler gibi çoğu ülkede, enerji, inşaat, telekomünikasyon, eğlence sektörü gibi farlı iş kollarına, İple Erişim (Endüstriyel Dağcılık) hizmeti vermiştir. Türkiye'de yüksekte çalışma iş güvenliği bölümünde en tecrübeli İple Erişim Teknisyenlerinin bir araya geldiği bu oluşum HIZLI, GÜVENLİ, KALİTELİ ve EKONOMİK ÇÖZÜMLER sunmaktadır.
 
Daha ayrıntılı bilgi amacıyla bizimle iletişime geçiniz.
 

İple Erişim (Endüstriyel Dağcılık) hizmetleri nerelerde kullanılır?

Gökdelenler, alış veriş merkezleri (AVM), oteller, iş merkezleri, kamu binaları gibi sıksık kullanımda olan yüksek binaların geniş iç ve dış cephelerinde, yüksek tavan ve çatılarında yapılacak temizlikcam silme, boya, izolasyon, tamirat, bakım işleri amacıyla iple erişim hizmeti almaktadırlar.
 
Stadyumlar, konser, tiyatro ve sinema salonları, açık hava konser, tiyatro ve gösteri sahneleri gibi organizasyon mekanlarında, özel ışık ve ses sistemi, ses izolasyonu, ses emici panel, kamera gibi ekipmanların montajı ve demontajı, sahne kurulum ve sökümü, uçma efekti gibi özel efekt düzeneklerini kurmak, iple erişim teknisyenlerinin gerçekleştireceği işlerdir.
 
Reklâm firmaları, düğün, toplantı organizasyonları, afiş asmak, tabela montajı, dış cephe giydirme, cam yüzey kaplama, dekor asmak, ışıklandırma ve hoparlör montajları gibi yüksekte yapılacak işlerde iple erişim hizmeti kullanırlar.
 
Turizm sektörü amacıyla, eğlence parkları, oteller, aquaparklar, milli parklar, tabiat koruma alanları gibi müşteri ve ziyaretçilerinin eğlenirken güvencelerinin sağlanması amacıyla, iple erişim teknisyenlerinden danışmanlık hizmeti almaktadırlar.
 
Karayolları, tren yolları, baraj inşaatları ve maden işletmeleri amacıyla, köprüler, viyadükler amacıyla hasar tespiti, tamirat, boya, yamaç patlayıcı yerleştirme, heyelan risk tespiti, taş düşmelerine karşı yamaç temizliği, çelik ağ montajı yapmak, iple erişim teknisyenlerinin işidir.
 
RES’ler (Rüzgâr Enerji Santralleri) amacıyla, rüzgâr tarlalarının kurulması plânlanan bölgelerde rüzgâr ölçüm direkleri dikimleri iple erişim teknikleri ile yalnızca 3 gün sürmektedir. Rüzgâr ölçüm kulelerinin bakımları ve sökümü de iple erişim teknisyenlerince yapılmaktadır. Rüzgâr türbinleri montajında yüksekte çalışma iş güvenliği danışma hizmeti verilmektedir. Türbin çalışmaya başladıktan sonra ise, iç ve dış yüzey yağ temizliği, kanat muayenesi ve tamiratı, paratoner, sinyal lâmbası, kablo, kablo merdiveni, hayat hattı, merdiven gibi parçaların kontrolleri, değiştirilmesi, demontaj ve montaj hizmetleri iple erişim teknisyenlerince yapılmaktadır.
 
Petrol rafinerileri ve petrokimya tesisleri amacıyla, NDT tahribatsız muayene hizmeti, baca temizliği, boru izolasyon tamiri, boru, vana, sinyal lambası, paratoner, dikey ve yatay hayat hattı değişimleri ve her türlü montaj ve söküm işleri, İple Erişim (Endüstriyel Dağcılık) teknikleri ile yüksekte çalışma ve iş güvenliği kuralları dahilinde süratli şekilde yapılabilir.
 
Çelik konstrüksiyon yapılar, yani telekomünikasyon istasyonları, rüzgâr ölçüm direkleri, stadyumlar, alış veriş merkezleri, otel, konser salonu gibi yüksek ve geniş tavanlı yapıların çatıları gibi binalarda çelik konstrüksiyon montajı, elektrik, su havalandırma tesisat boruları montajı, çatı membran kaplaması, dış cephe kaplaması, boya işleri iple erişim teknisyenlerinin çalıştığı işlerdir.
 
Yaşam hattı ve güvence ağı gereksinimi olan her sektör ve bina amacıyla danışmanlık, keşif, projelendirme ve montaj hizmeti iple erişim teknisyenleri doğrulusunda verilir.
 
Yüksekte Çalışma İş Güvenliği Eğitimi, asli olarak paraşüt tarzı güvence kemeri giyme, güvence ekipmanlarını tanıma, kullanma ve bakımlarını yapma, dikey ve yatay hayat hattı kullanım kuralları olarak sıralanabilir. İleri seviye amacıyla ise, ip inişi, ipe tırmanma ve kurtarma manevraları sayılabilir. Bütün bu yüksekte çalışma eğitimlerini uluslararası sertifikalara sahip iple erişim teknisyenleri verebilir.

Makaleler

Ercan burger merkez binası temizlik işlemi tamamlanmıştır

İstanbul Ercan burger merkez binası temizlik işlemi Vip temizlik tarafından uzman teknik personeller ile yapılmıştır. Kurumsal temizlik için bizi arayın.

Detay Detay Detay

Mimar Sinan üniversitesi Beşiktaş ek binası temizlik işlemi tamamlanmıştır

İstanbul Beşiktaş bölgesinde kurumsal temizlik firması ile çalışmak için bizleri arayabilirsiniz. Dış cephe temizlik, zemin cilalama, kurumsal temizlik işleri

Detay Detay Detay

Mecidiyeköy dış kliniği zemin cilalama işlemi tamamlanmıştır

Mecidiyeköy dış kliniği zemin cilalama işleriniz için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Detay Detay Detay